23 Mayıs 2016

Dentaydın Diş Hastanesi (İstanbul Aydın Üni) Geri Ödeme Yapmıyorlar...

10.10.2015 tarihinde Florya Dentaydın Diş Hastanesi (İstanbul Aydın Üni)'ye diş muayenesi için gittim muayene sonucunda tedavi planı çıkardılar ve yaklaşık olarak 7465 TL civarında bir tedavi masrafı çıktı ve bunu peşin ödememi istediler. Peşin ödeyince %15 indirimli olacağını belirttiler. Ödedim ve tedaviye başladık. 10.04.2016 tarihinde tedavim bitti ve planlamada belirttikleri birçok işlemi yapmadım... Ve bununla ilgili yapılmayan işlemler için fark tutarının ödemesini talep ettim. Dilekçemi yazıp verdim ama aylardır ödeme yapmaktan kaçınıyorlar.

Son bir kez de buradan dile getirmek istedim bir çözüm almadığım takdirde Hukuk süreci en kısa zamanda başlatacağımı belirtmek isterim.

Ayhan 6.384 Okunma

Cevaplar

  • Dentaydın Diş Hastanesi (İstanbul Aydın Üni) Temsilcisi20 Temmuz 2016

    Ayhan Bey Merhaba, Öncelikli olarak böyle bir şikayetinizin oluşu bizi üzdüğünü belirtmek isteriz.Yaptırmış olduğunuz diş tedavilerinize istinaden belli bir oranda iskonto yapılmıştır.Yapılması gereken tedavileriniz bir kısmı için hizmet aldığınız tespit edilmiştir.Yapılmayan tedavileriniz için kendi istediğiniz doğrultusunda ertelediğiniz ve ödemiş olduğunuz bakiyenizden kalan paranın iadesini talep etmişsiniz.İstediğiniz doğrultusunda gerekli onaylar alınarak her hastamıza uygulamış olduğumuz gibi gerekli hesaplamalar yapılarak kalan paranın tarafınıza iade edilerek hesabınıza aktarıldığı tespit edilmiştir.Vermiş olduğumuz diş tedavi hizmeti ile ilgili herhangi bir sıkıntınız olur ise Dentaydın Diş Hastanesi olarak hizmetinizdeyiz. Hayata Sağlıklı Gülümsemeniz Dileğiyle.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön