Dent Ekol Ağız Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Ayşin sonuçtan hiç memnun değil

Dent Ekol Ağız Diş Sağlığı Merkezi Çiğli Kliniği Resmen Ağzımı Mahvetti!

4.216
Ayşin
Ayşin 16 Ocak 2022 11:47

2 Şubat'ta dentekol kliniğine azı dişim parçalandığı için gittim. Doktora özellikle rahatsızlıklarımı anlattığım halde dinlemedi bile. Dişi çekti. 20 gün boyunca ağrım gittikçe arttı. Orada başka doktora göründüğünde enfeksiyon var hala yarın kendi doktoruna görün dedi ertesi gün gittiğimde doktor bana hiçbir sorun yok ağrı kesiciye devam dedi.

Kendisine ağrı kesiciye alerjim olduğunu ve bu kadar ağrı kesicinin doktorum tarafından tavsiye edilmediğini belirttim. Ama dediği ağrı kesiciden hiçbir şey olmaz dedi. Ertesi gün Pandemi yüzünden kendi kliniği kapalı olan doktorumla konuştum gittim sadece bir ilaç koyup ağrımı dindirdi.

Çene kemiğimin enfeksiyon kaptığını söyledi. Tam bir sene oldu çekileli önce çekilen yerde 6 ay sonra parçalar kaldığı ortaya çıktı. Şimdi de hala diş etimde ödemle uğraşıyorum. Resmen ağzımı mahvetti.

Benzer Şikayetler

profile
114
28 Mart

Dent Ekol Ağız Diş Sağlığı Merkezi Pişmanlık Hikayesi

Tavsiye üzerine dolgu yaptırmak için gitmiştim. Dolgularım sorunsuz yapıldı. Bir dişime oturtma işlemi yapılması gerektiği söylendi. Kabul ettim verilen tarih saate orada oldum tam 30 dakika bekletildim ardından oturtma yapılacak diş küçük ölçüde yapıldığı için hiçbir işlem yapılmadan evime geri dön...

profile
377
12 Kasım 2022

Dent Ekol Ağız Diş Sağlığı Merkezi laboratuvardan Kaynaklı Sorun

Dent Ekol de implant diş yaptırıyorum. On gün önce ölçü aldı 10 Kasım saat 14 de randevu verdi. Randevu saatinde geldiğimde laboratuvardan kaynaklı sorun olduğu söyledi. Şimdi de 14 kasıma randevu verdi. Sıkıntı randevu saatinde söylüyor. Olmayacağını bir gün önceden arayıp bildirmiyor. İşi gücü bır...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Erdem
Erdem
 

Çok geçmiş olsun doktor adı verir misiniz bende o hastaneye gitmeyi düşünüyorum o doktor olmamasına dikkat edelim bari