Denizli Hekimoğlu Nakliyat Verdiği Sözü Tutmadı!

Nilgün B. |

15. 06. 2013 tarihi için Hekimoğlu Denizli nakliye firmasıyla 1000 TL peşin ödeme karşılığı Denizli'den Bursa'ya eşya taşıttım. Buna taşıma denirse. Firmaya gidip ısrarla sorduğum ilk soru şuydu: evden eşyalar sarılıp Bursa'da sizin elemanlarınız tarafından indirilecek değil mi? Aldığım cevap "elbette biz Denizli 'den sarıp Bursa'da aynı şekilde eşyaları elemanlarımıza indirteceğiz." Eşyaların geldiği gün kamyon şoföründen başka tek bir Allah kulu yoktu eşyaları indirecek.

Saatlerce şirket sahibi olmak üzere aramadık kişi bırakmadık, o ona o diğerine yönlendirdi durdu. Sonuç: Eşyaları kendi imkanlarımızla üste 400 TL daha hamal parası vererek kendimiz indirdik.

Etiketler :

Taşyıcı Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nilgün B.
  08 Temmuz
  16:33

  Asla bir daha bu firmayla çalışmam...Benim gibi birçok insanı mağdur ettiklerinide öğrendim

 • Nilgün B.
  05 Temmuz
  16:06

  Elimde sözleşme başka hamal bulup eşya taşıttığıma dair tutanak ve mahvolan eşyalarımın resminide firmaya mailledim. . Yine bir cevap yok bırakın zararınız ne demeyi bir özür telefonu dahi gelmedi. . Üstüne üstlük Firma sahibi git mahkemeye ver diye tersleyip teli yüzüme kapattı:) Ben ve benim gibi bir çok mağduru olduğunuda maalesef sonradan öğrendim. .

 • Nilgün B.
  05 Temmuz
  16:06

  15. 06. 2013 tarihi için hekimoğlu denizli nakliye firmasıyla 1000 tl peşin ödeme karşılığı Denizli'den Bursa'ya eşya taşıttım...Buna taşıma denirse. . Firmaya gidip ısrarla sorduğum ilk soru şuydu: evden eşyalar sarılıp Bursa'da sizin elemanlarınız tarafından indirilecek değilmi?? Aldığım cevap elbette biz Denizli den sarıp Bursada aynı şekilde eşyaları elemanlarımıza indirteceğiz...Eşyaların geldiği gün kamyon şoföründen başka tek bir Allah kulu yoktu eşyaları indirecek. . Saatlerce şirket sahibi olmak üzere aramadık kişi bırakmadık, o ona o diğerine yönlendirdi durdu. . Sonuç: Eşyaları kendi imkanlarımızla üste 400 tl daha hamal parası vererek kendimiz indirdik. .