22 Kasım 2013

Denizbnak Tarafından Kuryenet'e Verilen Kartım Gelmedi!

13 Temmuz 2013 tarihinde Denizbank tarafından Kuryenet'e teslim edilen Kredi kartım bugün yani 20 Kasım 2013 tarihinde hala elime geçmemiştir. 131 gün yani yaklaşık dört buçuk ay süre içerisinde İstanbul içi teslimat yapamayan bir firmadan bahsediyoruz. Defalarca arayıp kartımın acilen teslim edilmesini talep ettiğim halde kartımı teslim edemediler.

Çok merak ediyorum, acaba firma yetkilileri nasıl bir bahane bulacaklar?

Ergün 66 Okunma

Cevaplar

 • Ergün 24 Aralık 2013

  Sayın yetkili eğer bu mesajı sistem değil bir İnsan cevaplıyorsa "Kurallara uygun" deme pişkinliğini bir yana bırakın bari gecikmeden dolayı Özür dileyin artık ona da razıyım.Dürüst olun diyeceğim ama sizi de zor durumda bırakmak istemiyorum.

 • Ergün 24 Aralık 2013

  Kuryenet paketimi neden dört buçuk ay sonra teslim ettiğini yazmadığı gibi "Kurallara uygun şekilde teslim edilmiştir" diye kepaze bir cevap göndermiş.Malesef Türkiye'de bu tip insanlar yöneticilik yapabiliyor.

 • Kuryenet Temsilcisi25 Kasım 2013

  Merhaba Sayın ALBAYRAK, Gönderiniz 21/11/13 tarihinde teslimat kurallarına uygun olarak Dilek Albayrak'a teslim edilmiştir. İyi günlerde kullanmanızı diler, saygılar sunarız. Kuryenet Müşteri Hizmetleri

 • Kuryenet Temsilcisi25 Kasım 2013

  SAYIN ALBAYRAK, Şahsınıza ait gönderinize sistemsel olarak sadece isim ve soy isimden ulaşamamaktayız. Bu nedenle elinize mevcut ise 12 haneli barkot yada takip numaranızı açık adresinizi tarafımıza iletmenizi rica ederiz... Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön