Denizbnak Tarafından Kuryenet'e Verilen Kartım Gelmedi!

Ergün A. |

13 Temmuz 2013 tarihinde Denizbank tarafından Kuryenet'e teslim edilen Kredi kartım bugün yani 20 Kasım 2013 tarihinde hala elime geçmemiştir. 131 gün yani yaklaşık dört buçuk ay süre içerisinde İstanbul içi teslimat yapamayan bir firmadan bahsediyoruz. Defalarca arayıp kartımın acilen teslim edilmesini talep ettiğim halde kartımı teslim edemediler.

Çok merak ediyorum, acaba firma yetkilileri nasıl bir bahane bulacaklar?

Etiketler :

Adrese Gitmeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ergün A.
  24 Aralık
  15:48

  Sayın yetkili eğer bu mesajı sistem değil bir İnsan cevaplıyorsa "Kurallara uygun" deme pişkinliğini bir yana bırakın bari gecikmeden dolayı Özür dileyin artık ona da razıyım.Dürüst olun diyeceğim ama sizi de zor durumda bırakmak istemiyorum.

 • Ergün A.
  24 Aralık
  15:43

  Kuryenet paketimi neden dört buçuk ay sonra teslim ettiğini yazmadığı gibi \"Kurallara uygun şekilde teslim edilmiştir\" diye kepaze bir cevap göndermiş.Malesef Türkiye\'de bu tip insanlar yöneticilik yapabiliyor.

 • 25 Kasım
  14:38

  Merhaba Sayın ALBAYRAK,

  Gönderiniz 21/11/13 tarihinde teslimat kurallarına uygun olarak Dilek Albayrak'a teslim edilmiştir. İyi günlerde kullanmanızı diler, saygılar sunarız.
  Kuryenet
  Müşteri Hizmetleri

 • 25 Kasım
  13:39

  SAYIN ALBAYRAK,  Şahsınıza ait gönderinize sistemsel olarak sadece isim ve soy isimden ulaşamamaktayız. Bu nedenle elinize mevcut ise 12 haneli barkot yada takip numaranızı açık adresinizi tarafımıza iletmenizi rica ederiz...


  Saygılarımızla,