21 Ekim 2014

Denizbank'tan Sonuç Alınamadı!

Denizbank'tan kullanmadığım bir ürün için KKB bürosunda Mart ayından bu yana sürekli olarak hakkımda olumsuz sicil kaydı bildirimleri yapılmaktadır. Bankadan kullanmış olduğum bir ürün bulunmamasına rağmen gecikmeli müşteriler listesinde gecikmeli olarak bildirilmekteyim. Denizbank müşteri memnuniyetine konuyla ilgili 4 defa kayıt açmam rağmen sonuç alınanamamıştır. Bankadan bir kişi bile dönüş yapmamaktadır. Sürekli aynı bilgiler verilmekte olup geçiştirilmektedir.

Şener 1.606 Okunma

Cevaplar

  • Şener 24 Ekim 2014

    Yapılan işlemlerde bir daha kesinlike bu bankayla çalışmam ve çevremdeki tanıdıklarıma da önermem

  • Şener 23 Ekim 2014

    Müşteri hattınız, Şubeniz yada müşteri memnuniyeti biriminiz şikayetlerimi sonuçlandıramamaktadır. Sürekli aynı bilgileri verip çözüm alamadığımdan dolayı belirttiğiniz kanallardan insanların vaktini alıyorsunuz.

  • Denizbank Temsilcisi21 Ekim 2014

    Müşterimiz Sn Şener Ö. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön