17 Nisan 2014

Denizbank'tan Müşterisi Olmadığım Halde Yıllardır SMS ve Telefon Alıyorum.

Denizbank'tan hiçbir zaman hiçbir hesabım ve bağlantım bulunmadığı halde sistemlerinde bir başka isimle kayıtlı benim telefon numaram var ve yaklaşık 6 senedir her telefon ettiklerinde bu numarayı 14 senedir kullandığımı ve bankalarıyla bağlantım olmadığını söylememe rağmen bana bir başkasının kredi kartı ile ilgili sürekli sms ve telefon geliyor.

Sistemlerine başka telefon numarasını kaydetmedikçe olanı değiştiremiyorlarmış ama bu benim sorunum değil, isterlerse müşterilerine eminim ki bir şekilde ulaşırlar ve sistemlerindeki telefon numarasını değiştirirler. Ben artık bu bankadan sms ve telefon almak istemiyorum. Gereği hususunu rica ederim.

Betül 191 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi17 Nisan 2014

    Müşterimiz Sn Betül A. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön