31 Aralık 2013

Denizbank'tan Kart Aidatının İadesini İstiyorum!

Denizbank, kredi kartımdan benim bilgim olmadan üyelik aidatı adı altında 27.11.2013 tarihinde 55 tl'lık ücret tahsil edilmiş. Müşteri temsilcisi ile görüştüğümde iadesinin mümkün olmadığını söylüyor. Kendisine hangi kanuna istinaden bu ücreti alıyorsunuz dediğimde, bunun cevabını bile bilmeyen bir müşteri temsilcisi ile görüşüyoruz.

Kanunlar neden var?Vatandaşa bu kanunun şu maddesine göre dese tamam diyeceğim ama o da yok. Vatandaşı koruyacak kimse yok mu? Yasa yok mu? Daha yeni bir sürü yasa çıktı. Haksız bir şekilde benden tahsil edilen bu ücretin iadesini talep ediyorum.

Ardan 57 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi31 Aralık 2013

    Müşterimiz Sn Ardan A. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön