05 Şubat 2014

Denizbank'ta Müşteri Hizmetleri Sıfır.

Maaş müşterisi olmama rağmen her ay benden kestiğiniz 8 TL ücreti kaç aydır yok saymakla birlikte artık hiçbir işlem yapmadığınıza kanaat getirdim ben sizin. Maaş kartımın son kullanma tarihi geçeceği için yeni kart gönderildi. Bu süre esnasında cep telefonumun numarası değiştiği için cebeci şubesine dilekçe verdim.

Şifre değiştirmede gerekli olacağı için. Verdiğim dilekçenin üzerinden yaklaşık üç ay geçti ama hala işleme geçmemiş olduğu gibi çalışanlarınız da bana rahat rahat şikayet edebileceğimi söylediler. Ben ömrümde sizin gibi bir bankayla muhatap olmadım sanıyorum. Nasıl bir hizmet anlayışınız var anlayamadım.

Elvan 94 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi05 Şubat 2014

    Müşterimiz Sn Elvan B. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön