12 Nisan 2014

Denizbank'ın Şimdi Git Sonra Gel Politikası.

10.04.2014 tarihinde saat 09:00 gibi Denizbank Fatih Akdeniz Caddesi şubesine uğradım. Güvenlik laubali bir şekilde bireysel bankacılık çalışanlarının toplantıda olduğunu ve öğleden sonra geleceklerini söyledi. Saat 14:00 gibi tekrar uğradım, personelin hala toplantıda olduğunu daha sonra geleceklerini söyledi.

Bir banka şubesi müşterisine nasıl "Şimdi git, sonra gel " yapabiliyor? Toplantıya gönderdiğiniz elemanların yerine müşteri ile ilgilenecek bir kişi yok muydu? Ya da bir kişi bırakmanız gerekmiyor mu?

Kazım 188 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi14 Nisan 2014

    Müşterimiz Sn Kazım Ö. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön