10 Nisan 2013

Denizbank'ın İşgüzar Personeli!

05. 04. 2013 tarihinde bir araç almak için başvurduğumuz bayi bizi İ**** Hanım'a yönlendirdi. Kredi almak için istenen belgeler gönderildi fakat skor düşüklüğü nedeniyle red edildi. Daha sonra farklı bir bankayla görüşürken istihbarat ekranında 2009 yılında alınmış 2010 yılında kapatılmış fakat hala takipte gözüken bir kredi olduğunu söylediler.

Krediye ait kapama yazısını bulduk ve tekrar kendisine göndererek tekrar kontrol edilmesini rica ettik. Fakat bizimle konuşma tarzı ve ses tonu hakaret içeren imalarla dolu bir biçimde neden hala zorluyorsunuz kredi notunuz düşük artık uğraşmayın alamıyorsunuz gibi ithamlarda bulundu. Bu konuşmasıyla insanlarla nasıl iletişim kurabildiğini merak ediyorum.

Burcu 55 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi10 Nisan 2013

    Müşterimiz Sn Burcu K. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 0 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön