08 Temmuz 2015

Denizbank'ın İçinden Çıkılmaz İnternet Şubesi ve Çağrı Merkezi.

Eski bir bankacı olarak bir bankanın nasıl bu kadar çözümsüz olabildiğine inanamıyorum. Hiçbir kartını kullanmıyorum ve sadece kredi bağlılığım var kahretsin ki! Günlerdir internet şubeden şifre almaya çalışıyorum, telefon şubesinde doğrulanan bilgilerim internet şubesine girişte doğrulanmıyor ne kadar şaşırtıcı olduğunu defalarca düşünüp çağrı merkezini arıyorum ve 2' dir güncellememiz var diyerek sonraya yönlendiriyorum.

Aylar önce Citibank ortaklıklarından dolayı şikayetimi yazdığım internet sitesinde şikayet yazacak bölümü bulmak tam bir işkence olunca buradan yazmanın daha doğru olacağını düşündüm. Bu arada zaten Citibank ile alakalı şikayetimi de kimse umursamadı! Alkışlar size Denizzbank!

Eda 200 Okunma

Cevaplar

  • Eda 10 Temmuz 2015

    Ben gerçekten artık benimle dalga geçtiğinizi düşünüyorum. 2 kere aradınız cevap veremedim sonrasında tekrar ben dönüş yaptım çıkan kişi aranacağımı söyledi aranmadım! Şimdi mail gelmiş başarılı bir şekilde giriş yapıyorsunuz diye ben size giriş yapamıyorum demedim ki şikayetimi nasıl okudunuz? Tckn ile giriş yapıyorum fakat sadece goruntuleme yapabiliyorum şifre alamıyorum bu nasıl bir önce müşteri bakısıdır?

  • Eda 08 Temmuz 2015

    Yaklaşık 4 saattir neyi değerlendiriyorsunuz çok merak ediyorum açıkçası...

  • Denizbank Temsilcisi08 Temmuz 2015

    Müşterimiz Sn Eda B. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön