Denizbank Dış Şikayetleri

(108 şikayet)
Denizbank

Denizbank kredi kartımdan 03/01/2017 tarihinde 23.89 TL kredi kartı koruma sigortası bilgim dışında yapılmış yapılan açıkça haksızlıktır. Yasal suçtur. Tarafıma iadesini talep ediyorum aksi takdirde yasal yolla…

14 Mart

Saffet'in Teşekkür Mesajı

Peki alakanıza teşekkür ederim...
13 Mart
Denizbank

Tarafıma ait olan kredi ödemelerim ile alakalı olarak benim dışımdaki şahıslara krediye ödemediğimi ve yasal işlemlerin (icra) başlayacağını belirterek huzursuzluk verilmiştir. (aile bireylerine) . 5411 sayılı …

12 Mart
Denizbank

Denizbank kredi kartımdan yıllık kart ücreti kesildiğini öğrendim. İade edilmemesi durumunda tüm kartlarımı Denizbank kartlarımı kapatacağım.

11 Mart
Denizbank

Hesabımdan yarın mini tarife adında kesinti yapılacağına dair mesaj geldi. Mahkemeye vereceğim bankayı benim bilgim dışında kredi kullanırken oluşturulmuş tarife bugün gelen mesaj ile haberdar oldum.

08 Mart
Denizbank

Denizbank yıllık kart ücreti iadesi yapılmıyor.

08 Mart
Denizbank

1 saattir bağlanmaya çabalıyorum hala bekliyorum sizin dışınızda halletmem gereken bütün işlerimi çağrı merkezleriyle görüşerek hallettim ama nedense size bağlanırken bu kadar süre bekletiliyorum.

05 Mart
Denizbank

Denizbank kredi kartımdan iznim dışında aylardır kredi kartı sigortası adı altında ücret kesmektedir. Şimdiye kadar kesilen tüm ücretlerin iadesini ve bu işlemin iptalini istiyorum.

05 Mart
Denizbank

3 aydır isteğim ve bilgim dışında kesilen kart sigorta ücretlerinin iadesini aksi takdirde yasal haklarımı kullanacağımı beyan ederim. Ayrıca tarafınıza da bildirdiğim gibi kartımı alırken kesinlikle kullanmanı…

02 Mart
Denizbank

Denizbank kredi kartımdan iznim dışında 2 aydır kredi kartı sigortası adı altında ücret kesmektedir. Şimdiye kadar kesilen tüm ücretlerin iadesini ve bu işlemin iptalini istiyorum.

02 Mart

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön