17 Ekim 2016 #6708760

Denizbank'ın Tüketici Politikası

Yaklaşık bundan bir ay önce Denizbank'ın kendi internet sitesinden 16***38 bildirim numarasıyla bir şikayet veya talepte bulunmuştum. Konusu ise bir çok bankada internet bankacılığından kullanıcının kendisinin dahi bile yapılması mümkün olan bir işleminin özel bankacılık şube personelinin ve çağrı merkezi çalışanın böyle bir şeyin varlığından dahi habersiz olmasıydı. Ancak bu süreç (bir ay) içinde alabildiğim tek cevap - (Bildiriminize ait incelememiz devam etmekte olup en kısa sürede size bilgi verilecektir)


Büyük bir finans kuruluşunun sizce müşteri memnuniyeti politikası bumu olmalıdır. Lütfen zahmet edip (Müşterimiz Sn..... Tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.) şeklinde bir cevap yazmayın. Bunu yazmanız üzerinden zaten çok zaman geçti.

Hüseyin 176 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin18 Ekim 2016

    Şikayetvar portalından ilettikten sonra ne hikmetse 1 aydır dönüş yapılmayan soruna 24 saat geçmeden cevap verdiler. Ancak sorun çözümsüz çünkü benim için sorun olan ve her bankada uygulaması mevcut olan sistem Denizbankta mevcut değil ve çözüm yolu aramak yerine verilen cevap bizde böyle işinize gelirse. Teşekkür ederim ama sadece Sikayetvar.com 'a.

  • Hüseyin17 Ekim 2016

    Ben size zaten önce müşteri hattını şikayet ederken siz bana hangi mantıkla buradan size iletebileceği mi cevap olarak yazıyorsunuz. Sadece size yazılan şikayetlerin tamamının cevaplanmış gibi görünmesi sizlere nasıl bir mutluluk veriyor?

  • Denizbank Temsilcisi17 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Hüseyin Y. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön