28 Ağustos 2013 #1979793

Denizbank'ın Şube Bankacılık Anlayışına Hayran Kaldım!

Denizbank Konya müşterisiyim.Şubeye bağlı olarak kredi kullandım.Gaziantep de ikame ettiğimden dolayı son kalan imza işleri için Gaziantep şubesine başvurdum. Fakat şube bireysel görevlileri şube müşterisi olmadığım için ilgilenmek istemedi.


Gelen maile bile bakmadan türlü bahanelerle 17:00,17:15 de şubeden ayrıldı şube içinde kalan son yetkili ise yoğun olduğunu yarın gelmemi söyledi fakat her birine de tekrar izin alamayacağımı da belirttim yardımcı olmadılar.


Müşteri görüşmesine giden yetkili ben Denizbank müşterisi değil miyim? Kınıyorum sadece. Gerekli yerlere mailimin iletilmesini mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum.

Esra 43 Okunma

Cevaplar

  • Esra27 Ocak 2014

    su konuda memnun kalmadım daha öncede belitiğim gibi şube arası müşterilere pek sıcak bakılmıyor kendi müşterileri olmadığı için sanırım.ama kendi şubemden memnunum elbette.

  • Denizbank Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Müşterimiz Sn Esra K. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön