14 Eylül 2013 #2011548

Denizbank'ın Müşterisi Olmadığım Halde Bana Kredi Kartı Çıkardı!

Citi Bank Denizbank'a devir olunca bana kredi kartı gönderdiler bende kredi kartını teslim almadım ve daha sonraki ay bana içinde sadece ekstre basım ücreti olan ekstre mail olarak geldi adreste de benimle ilgisi olmayan bir adres yazmaktaydı.


Aradım müşteri hizmetleri durumu izah ettim kullanmadığım ve müşterisi olmadığım Denizbank'a olan borca hiçbir şey yapamayacaklarını ödemem gerektiğini söylediler.


Hiçbir zaman müşterisi olmadığım Denizbank'tan şikayetçiyim ve bana çıkarttığı borç sebebiyle bütün haklarımı sonuna kadar aramayı düşünüyorum. Saygılar.

Osman 63 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi16 Eylül 2013

    Müşterimiz Sn Osman Ö. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön