Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Denizbank ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Vahide sonuçtan çok memnun

Denizbank'ın Haber Vermeden Yatırım Hesabı Açması

292
Vahide
Vahide 05 Şubat 20:36
Çözüldü
Vahide'nin Teşekkür Mesajı
“Dün akşam başvurumu yaptım, ertesi gün yani bugün hemen sorunum giderildi ve istediğim sonucu banka bana vermiş oldu. Çok Teşekkürler.”

Sayın Denizbank ve Denizbank Yatırım yetkilileri; Emekli maaşımı sizin bankanızdan almaktayım. Haberim olmadan, bankanız tarafından Yatırım Hesabı açılmıştır. Telefon ettik, bankaya gitmemi söylediler. Rahatsızlığım var. Yatırım Hesabımı habersiz banka tarafınızdan açtığınız gibi, yine bankanız tarafından hemen acilen kapatılıp, tarafıma bilgi verilmesini Talep Ediyorum. Ve sonucu Mobil Deniz, Web Siteniz üzerinden giriş yaptığımda da Yatırım Hesabımın olmadığını görmek istiyorum. Saygılarımla.

Vahide
Vahide06 Şubat 21:11

Dün akşam başvurumu yaptım, ertesi gün yani bugün hemen sorunum giderildi ve istediğim sonucu banka bana vermiş oldu. Çok Teşekkürler.

Benzer Şikayetler

profile
1.697
07 Aralık 2022

Denizbank Promosyon Ödemesi Geri Alındı.

Babam adına şikayette bulunmak istiyorum. Babam emekli korucu. 18.08.2022 tarihinde babam Denizbank Yüksekova Şubesine gidip emekli maaşını çekmek istediğinde bankadan 5000 liralık promosyon ödemesi olduğunu öğreniyor ve parayı elden alıp eve geliyor. Eve geldiğinde durumu anlattı parayı neden verdi...

 
denizbank-promosyon-odemesi-geri-alindi-1.pdfpdf
  • profile
1 Destekçi
profile
3.746
17 Kasım 2022

Denizbank Emekli Promosyon Söylenen Miktarda Hesabıma Yatmadı

Denizbank'tan emekli maaşım için promosyon anlaşması yaptım şubede çalışan personel 3500+ 1750 TL hakkım olduğunu 3500 TL nin hemen verileceğini 1750 TL nin mobil denizi kullandığımda hesabıma yatacağını söyledi. 3500TL aldım ama ek 1750 TL yi hesabıma yatırmadılar. Şubeye gidip sorduğumda aslında h...

  • profile
1 Destekçi
profile
14.037
21 Nisan 2022

Denizbank Emekli Promosyon Bloke Kaldırma

Engelliyim bedensel ve konuşamıyorum deniz mobil bankacılıkta emekli maaş promosyon kaldırma yeri vardı neden kaldırdınız dışarı çıkmak zaten engelli için sıkıntı. Bana yardımcı olmadığınız takdirde bir yakınıma vekalet verip sizinle olan tüm hesaplarımı kapatacağım.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .