02 Eylül 2013 #1988322

Denizbank'ın Bonus Kampanyasına Katılamadım!

31 Ağustostaki Hürriyet gazetesinin Cumartesi ekindeki ekte görülen reklama göre 3280'e KAMPANYA yazıp göndererek 50 TL bonus kampanyasına katılınabileceği yazıyordu. Fakat 2 kere gönderdim olmadı. İnternet'e girip baktım. Denizbonus sahiplerinin OKUL yazıp 3280'e göndererek katılınabileceği yazıyordu.


Onu da yaptım olmadı. Bu kampanyaya nasıl katılınacak? Denizbank 3x0. 5TL=1. 5 TL mesaj parası aldı ama kampanyaya katılamadım. Bu kampanyaya katılım sağlamak ve 3 mesaj için ekte görüldüğü gibi benden alınan 1. 5 TL'nin hesabıma yatırılmasını istiyorum.

Taner 71 Okunma

Cevaplar

 • Denizbank Temsilcisi15 Ekim 2013

  Müşterimiz Sn Taner D. Müşterimizin bildirimi tekrar değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz.

 • Taner12 Ekim 2013

  deniz bank hala 1.5 TLlik 3 SMS parasını ödemiyor. ekteki fotoğrraflar çok açık. hala neyi peşindeler?

 • Taner10 Eylül 2013

  1.5 TL lik SMS parası gitti. Denizbank konu ile ilgilenmedi. Sadece buradan otomatik mesaj attı. kim sorarsa cevaplandı gözüküyor ama ortada bir cevap yok. Oturtmuşlar birisini her gelen şikayete aynı yazıyı kopyala yapıştır yapıp cevaplıyor.

 • Taner05 Eylül 2013

  konu ile ilgili geri dönüş yapılmadı. Bugün tekrar OKUL yazıp gönderdim oldu. ama görsel olarak görderdiğim resimdeki gibi 1.5 TL gitti. geri ödeme yapılmadı.

 • Denizbank Temsilcisi02 Eylül 2013

  Müşterimiz Sn Taner D. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön