14 Temmuz 2015

Denizbank'ın Benden Aldığı Yıllık Kart Aidatı!

Yaklaşık 5 senedir kullandığım FB bonus kredi kartından her sene yıllık kart aidatı iptal edilirken bu sene olumlu yanıt veremediklerini bildirdiler. Her sene iptali gerçekleşen yıllık kart ücretinde bu sene ne değişti iade olamadı. Bildiğim kadarıyla genel banka politikaları kartın kullanıma açık olması ve düzenli ödeme yapılması tercih edilirken Denizbank neyi tercih ediyor. Hemen tüm hesabımı kapatarak aynı özelliklere sahip olan G*** tercihim olacaktır.

Serhat 111 Okunma

Cevaplar

  • Serhat14 Temmuz 2015

    Bankanıza ve Önce müşteri hattı ile yaptığım görüşme sonra geri dönüş neticesinde olumsuz bildirim gerçekleştirildi ilginç olan bu sene ne değişti tek iptal etmeyen banka şu an Denizbank bu kanaldan'da olumlu bir geri dönüş alamazsam üzülerek mevcut kartımı tamamen iptal ettirmek zorunda bırakılacağım.

  • Denizbank Temsilcisi14 Temmuz 2015

    Müşterimiz Sn Serhat Ş. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön