12 Aralık 2013

Denizbank'a Borcumu Ödeyemiyorum!

Maalesef müşterinizim, diyorum çünkü borcumu ödemek istediğim halde şubeleriniz ve Denizbank müşteri hizmetlerinizin bir türlü anlaşamaması yüzünden borcumu ödeyemiyorum. Sebebi ise benim Kavacık şubesinde görünmem. Bugün sabahtan beri Barkal, Kavacık ve müşteri hizmetlerinizle görüşmeme rağmen sorunum çözülmedi.

Ben Adana'da olduğum halde şubem neden Kavacık onu da anlamış değilim. Her gün defalarca sizden borcumu ödememle ilgili sms ve telefon geliyor. Ancak sizin yüzünüzden borcumu yapılandırıp ödeyemiyorum. İki şubeniz ve müşteri hizmetleriniz arasında mekik dokuyorum (Barkal ve Kavacık)

Denizhan 54 Okunma

Cevaplar

  • Denizhan16 Aralık 2013

    istemediğim halde müşterisi olduğum bir banka malesef halende sorunum çözülmedi

  • Denizhan12 Aralık 2013

    hep aynı robot cevaplar, bu cevabı dünden beri alıyorum

  • Denizbank Temsilcisi12 Aralık 2013

    Müşterimiz Sn Denizhan P. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön