10 Eylül 2013

Denizbank Yok Denmesine Rağmen Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

5 ya da 6 eylül 2013 de Denizbank İletişim merkezinden S. bey, "taksitli nakit avans kampanya bilgisi verebilir miyim" dedi. Onay verirsem vadesiz hesabıma yatırılacağını, bu şekilde ATM'ye göre avantajlı dedi.


Ben o hesap için 3 sene önce kapatma dilekçesini vermiştim. "kredi için açılan hesabı 4 yıldır hiç kullanmadım. Hesap işletim ücreti ödemek istemiyorum" dedim. "kesinlikle bunun hesap işletim ücreti ile bir ilgisi yok sadece orada görünecek" dedi. Yine uyardım, "o hesaba yattığı için hesap işletim ücreti alınırsa bunu kabul etmem" dedim.


Kesinlikle garanti verdi ben de onayladım. Anında 1.5 senelik 91 TL hesap işletim ücreti kesildi. Banka telefonla şikayet etmeme rağmen dönmüyor da.

Erdinç 39 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi10 Eylül 2013

    Müşterimiz Sn Erdinç Ö. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön