Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Denizbank Yıllık Kart Ücreti Kesilmesi

profile
30 Mayıs
162

Sonu 8504 ile biten Denizbank kredi kartıma yıllık üyelik ücreti olarak 15 Nisan 2023 tarihinde 345.50 TL yıllık üyelik yansıtıldı. Bu kart tarafıma verilirken ücretsiz olduğu belirtilmişti. Bu paranın aşağıda belirtilen kanun hükümleri gereği ekstra hiçbir şarta bağlanmaksızın iptal edilmesini istiyorum. Tüketici kanunu 28 Mayıs 2014 31. Madde 3. Fıkra Kart çıkaran kuruluşlar tüketicilere yıllık üyelik aidatı Ve benzeri isim altında ücret tahsil etmedikleri bir kredi kartı sunmak zorundadır. Üyelik ücreti olarak kartıma yansıtılan 345.50 TL yıllık aidat ücretini ve varsa faizini silinmesi ve kartıma yansıtılmaması hususunda gereğinin yapılmasını eğer yapılmayacaksa kredi kartımın iptalini talep ediyorum. Aksi takdirde Tüketici Hakem Heyeti ® gibi ilgili yerlere şikayet edeceğimi söylemek isterim. Bu durumun çözüme kavuşturulmasını talep ediyorum.

Denizbank Yıllık Kart Ücreti Kesilmesi
Denizbank Logo
30 Mayıs 18:00

Benzer Şikayetler

Denizbank Kredi Kartı Yıllık Üyelik Ücreti

profile
1 gün önce
7

Denizbank kredi kartım 9766 ile biten kartımdan 14 Eylülde 473 TL ücret kesilmiş kesilen paranın kartıma iade edilmesi istiyorum. Tüketici Kanunu 28 Mayıs 2014 31. Madde 3. Fıkra: Kart çıkaran kuruluşlar, tüketicilere yıllık üyelik aidatı ve benzeri isim altında ücret tahsil etmedikleri bir kredi ka...

Denizbank Kredi Kartı Yıllık Üyelik Ücreti

Denizbank Kredi Kartı Aidatı Aldı!

profile
1 gün önce
90

Denizbank'ta emekli maaş müşterisi olmama rağmen, son dört hanesi 9688 olan kredi kartımdan 171,5 TL "yıllık kart ücreti" adı altında para almış. Limiti bu kadar düşük bir karta kesilen kart aidatının iadesini, iade edilmediği takdirde kartımın iptal edilmesini talep ediyorum.

Denizbank Kredi Kartımdan Yıllık Kart Ücreti Aldı

profile
1 gün önce
94

Denizbank'ta emekli maaş müşterisi olmama rağmen, son dört hanesi 2770 olan kredi kartımdan 440 TL "yıllık kart ücreti" adı altında para almış. Limiti bu kadar düşük bir karta kesilen kart aidatının iadesini, iade edilmediği takdirde kartımın iptal edilmesini talep ediyorum.

Denizbank Kredi Kartımdan Aidat Aldı

profile
1 gün önce
84

Denizbank'ta emekli maaş müşterisi olmama rağmen, son dört hanesi 0884 olan kredi kartımdan 418,5 TL "yıllık kart ücreti" adı altında para almış. Limiti bu kadar düşük bir karta kesilen kart aidatının iadesini, iade edilmediği takdirde kartımın iptal edilmesini talep ediyorum.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Denizbank Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 9 sa 43 dk
Benzer Şikayet Yaz