Denizbank ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Burak'ın şikayet sonucundan memnuniyeti

         
  • profile
1 Destekçi

Denizbank Yıllık Kart Aidatı Kesmesi

993görüntüleme
Burak
Burak 25 Kasım 2020 20:29
ÇözüldüÇözüldü
Burak'ın Teşekkür Mesajı
“Geri dönüş yapıldı çözüldü”

Benim uzun zamandır Deniz GS bonus kartım var ondan ki tüm borçlarımı kapattım ve limitini düşürmüştüm. Yaklaşık 7-8 aydır bu kartı kullanmıyordum. Az önce bir alışveriş yapmak istedim limit yetersiz dedi ve ben şok oldum çünkü bankaya borcum yoktu uzun zamandır da kullanmadığım için bir bakayım dedim bu ne borcu 7. Ayda (2020) tam olarak 135 TL Yıllık kart aidatı altında banka bana borç çıkarmış şimdi size soruyorum Denizbank a. Ş ben kartınızı aylardır kullanmıyorum ve az önce alışveriş yapmak istedim limitim var biliyorum ama siz haksız yere para kesip beni mağdur ediyorsunuz ve ben hakkımı helal etmiyorum. 

Diğer bankalar ki kullanıyorum (İ***) bana geri dönüş yapıp iade ettiler siz yapar mısınız bilmem ama şu dakikadan sonra kullanmadığım kurttan para alıp beni mağdur edecekseniz benim kartlarımı hesaplarımı kapatın bir daha bu mağduriyeti yaşamayayım. Yazıktır günahtır ya beni mağdur etmeye ve sebepsiz borçlandırmaya hakkınız yok eğer ki benden kestiğiniz bu aidat altında ki haksız kazancı geri iade etmeyeceksiniz ben hukuksal olarak gereken yerlere başvuracağım. Bu nedir ya? Koskoca Denizbank'a bakar mısınız ya! Ya inanın çok sinirliyim şu an hani şu reklamlar da ki güleryüzünüzü reelde göremiyoruz vallahi size de yazıklar olsun kullanmadığım karttan aidatı almak ta Denizbank'a yakışan bir durummuş öğrenmiş olduk.

Denizbank Logo
Denizbank26 Kasım 2020 07:15

Değerli Müşterimiz, ilettiğiniz bildiriminiz Bankamıza ulaşmış olup incelemelerin başlatılması amacı ile kayıt altına alınmıştır. Değerlendirmelerimiz hakkında, kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden en kısa sürede size bilgi verilecektir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikâyet, öneri ve taleplerinizi www.denizbank.com.tr internet sitemizde yer alan ”Deniz Dinliyor” linkinden “Müşteri Memnuniyeti Formu” ya da 0850 222 0 801 numaralı ’’Önce Müşteri Hattı’ndan bize iletebilirsiniz.’’ Saygılarımızla, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü

Burak
Burak26 Kasım 2020 17:24

Geri dönüş yapıldı çözüldü

  • profile
1 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler