05 Eylül 2013

Denizbank Yıllık Kart Aidatı Alıyor!

Birkaç ay öncesine kadar Citibank kartım vardı.Kart ödemesinin hepsini yaptıktan sonra kartımın iptali için talepte bulundum.Ve aylar sonra telefonuma mesaj geliyor. Denizbank'a ait kredi kartımın borç tutarı şaşırıyorum çünkü Denizbank'a ait hiç kartım olmadı.

Bunun üzerine müşteri hizmetlerini arıyorum Citibank'tan Denizbank'a geçiş yapıldığını öğrenmiyorum ve bu konuyla ilgili bu zamana kadar hiçbir şekilde bilgilendirilmiyorum. Sadece borcum olduğuna dair bir mesaj alıyorum.

Bir de üstüne üstlük kullanmadığım ve iptal olduğunu sandığım kartla ilgili benden yıllık kullanım ücreti isteniyor. Yasal olmayan bu ücretin iadesini talep ediyorum. Sizin için önce müşteri ise bunu gösterin demekle olmuyor..

Yeşim 50 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi05 Eylül 2013

    Müşterimiz Sn Yeşim Y. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön