28 Ocak 2014 #2262282

Denizbank Yıllık Kart Aidatı Alıyor!

Denizbank'tan emekli maaşımı almakta iken hesap bildirim cetvelinde kredi kartı yıllık aidat ücreti adı altında tahsilat yapıldığında müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşme bana zorla bir defaya mahsus 250.00 tl alışveriş yapma karşılığında bu ücretin iade edileceği söylendi.


Bana verilen emekli bonus kartının maaş alma karşılığı yıllık kart ücreti alınmayacağı beyan edilmişti. Bunun üzerine bir firmadan kredi kartı ile 898.00 tl tutarında klima alım işleminde kullandım.


Geçen ay ki hesap bildirim cetvelinde sözünüze bonus ceza bedeli olarak 50.00 tl para ekstre ile alındı. Aylık 250.00 tl harcama sözüm olduğu iddia edildi. Böyle bir söz vermedim.

Osman 82 Okunma

Cevaplar

  • Osman22 Haziran 2014

    Denizbanktan maaş alacak kişiler mutlaka el yazısı kredi kartı alınmayacağını belirten ve anlaşma metnini sunan kişinin imzasını almaları yasal dayanak açısından önemli

  • Denizbank Temsilcisi28 Ocak 2014

    Müşterimiz Sn K. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön