16 Mart 2013 #1688421

Denizbank Yıllık Kart Aidatı!

Denizbank tan kredi kartıma kart aidatı yansıtıldı ,müşteri hizmetlerini arayarak alınan bu kart aidatının iptal edilmesini talep ettim bana bir şikayet kaydı oluşturdular aynı şikayetimde kartımın iptal edilmesini de istedim. Kartlarımın iptalini yaptılar, ama aidatı geri çekmiyorlar. Üstelik çalıştığım firmanın anlaşması üzerine isteğim dışında bana gönderilen bu kredi kartının anlaşma gereği yıllık kart aidatı da yok, sözleşme bile imzalatmadan nasıl yollayabiliyorlar?

Efsa 21 Okunma

Cevaplar

  • Efsa19 Mart 2013

    Yıllık kart ücreti üzerine yazdığım şikayet mailleri bana otomatik mesajla dönüyor. Bu ücretin yasal olarak alınması gerektiğini belirtiyosunuz. Eğer bankanızca uygulanan bir uygulamaysa bu her müşteri için uygulanması gerekiyor, bana müşteri temsilciniz istediğim taktirde kart ücretinin yarısını puan olarak yükleyebiliriz diyor, birkaç arkadaşımın ücreti iptal oluyor, herkese ayrı muamele olmaz!!

  • Efsa19 Mart 2013

    Sonuç hakkında olumsuz geri dönüş yapıldı, kart ücretinin bankanızca alınacağına dair bir yazı gönderdiniz, eğer bankanızca uygulanan bir uygulamaysa bu her müşteri için uygulanması gerekiyor, bana müşteri temsilciniz istediğim taktirde kart ücretinin yarısını puan olarak yükleyebiliriz diyor, birkaç arkadaşımın ücreti iptal oluyor, herkese ayrı muamele olmaz!!

  • Denizbank Temsilcisi18 Mart 2013

    Müşterimiz Sn Efsa K. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 0 444 0 801 numaralı numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön