19 Nisan 2013 #1752945

Denizbank Yazılı Döküm Talebime Cevap Verilmedi!

Denizbank İzmit Çarşı Şubesine iade taahhütlü olarak, şubelerinden kullanmış olduğum kredinin masraflarını gösterir yazılı bir belge talep ettim ve masrafın faiziyle birlikte ödenmesini talep ettim.


Ancak bana masrafı gösterir belgeyi göndermek yerine, sadece masraf talebimin olumsuz olduğunu bildirdiler. Ben de zaten olumlu cevap vermelerini beklemiyordum. Ancak, en azından dilekçemde bahsettim gibi, masraf listesini bana göndermelerini de istemiştim. Ancak masraf listesini göndermediler. Ek: Konunun akıbetine göre BDDK ya da şikayette bulunmayı düşünüyorum.

Hasan 45 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi19 Nisan 2013

    Müşterimiz Sn Hasan C. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 0 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön