08 Ekim 2013

Denizbank Yasal Takibi Hala Kaldırmadı!

2009 yılında Denizbank'ın Ankara Bahçelievler şubesinden bireysel kredi kullandım. Bu kredinin son taksitleri ben askerde olduğum zaman gecikmiş ve yatmamış. Sonrasında kanuni takip başlamış.


Askerden döndüğümde bu borcu ödedim ve 29 Mayıs 2012 tarihinde kanuni takibi kaldırttım. Bundan bir süre sonra da borç yoktur yazısı aldım. Ancak Kredi Kayıt Bürosundan aldığım raporda hala kanuni takip aktif olarak gözüküyor ve bu yüzden uzun süredir kredi kullanamıyorum, kredi kartı alamıyorum.


Daha önce bu konuyu görüşmek için şubeye gittiğimde bir sorun olmaz cevabını almıştım. Ama KKB Raporunda böyle bir sorunun olduğunu görüyorum, kanuni takip hala kaldırılmamış.

Murat 89 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi08 Ekim 2013

    Müşterimiz Sn Murat G. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön