25 Ekim 2016

Denizbank Yapılandırma İçin Muhatap Yok!

Borcum olan krediyi yapılandırmak için, müşteri merkezi tarafından verilen numarayı aradığımda 10 saniye sonra sistem santralden atıyor sizi. Başvuracak bir merci yok!

Fehmi 169 Okunma

Cevaplar

  • Fehmi27 Ekim 2016

    Şubeye gidiyoruz şube aynı numarayı veriyor. Bu nasıl bir iştir?. Kardeşim ben kredi ve kredi kartımın yapılandırılmasını istiyorum... Bu kadar zor mu bu iş?

  • Fehmi25 Ekim 2016

    Bana aradığım numara şubeye gideceksiniz diyor. Tüm bankalar bunu bir telefonla yaparken Denizbank bunu neden şubeye yönlendiriyor böyle saçma bir şey olabilir mi? Nasıl bir banka bu. Sorunumun bir an önce halledilmesini istiyorum yoksa başbakanlık bilgi merkezine şikayetimi ileteceğim.

  • Denizbank Temsilcisi25 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Fehmi G. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön