17 Nisan 2013 #1747993

Denizbank Yanlış Hesaba Para Yatırma!

Denizbank bonus kartıma tanımlı 3 adet otomatik ödeme talimatım var 2 adet elektrik ve 1 adet su faturası. Uzun zamandır her ay ödemelerim düzenli gerçekleşerek kredi kartı ekstreme yansıtılmakta ve 8o kuruş işlem ücreti alınmakta.


Son ay elektrik faturalarımdan biri talimatta herhangi bir değişiklik yapmama rağmen kredi kartına yansıtılmak yerine adıma benden habersiz kmh hesabı açılarak bu hesaptan ödenmiş. İnternet şubesinde hesapları kontrol ederken rastladım üstelik 7 tl masraf kesilmiş.


Şok oldum koca banka nasıl olur da benim adıma işlem yapar inanamadım. Söz konusu durumun incelenerek düzeltilmesini rica ederim. Aksi takdirde kartımı iptal ederek hesabımı kapatacağım.

İlkay 84 Okunma

Cevaplar

 • İlkay24 Temmuz 2013

  kredi kartımı iptal ettim bankadaki hesaplarımı kapattım banka ile tüm ilişiğimi kestim. Tüm mağdur tüketicilere tavsiye ederim başım rahat artık.

 • İlkay02 Mayıs 2013

  Defalarca bildirimde bulunmama rağmen günler sonra bir cevap sms geldi telefonuma. Geçen ay sistemlerinde bir arıza olduğu ve tüm müşterilerin otomatik ödemelerinin vadesiz hesaplarından güyya yanlışlıkla yapıldığı bildirildi. Bu kadar ciddiyetsiz bir tavırla ilk kez karşılaşıyorum hatalarını düzeltme gereği bile duymadılar. Tüm tüketicileri Denizbank konusunda dikkatli olmaya çağırıyorum 13 yıllık müşterileriyim birde.

 • İlkay19 Nisan 2013

  söz konusu numaradan şikayetimi iletmiş olmama rağmen hala bir geri dönüş yapılmadı , mağduriyetin giderilmemesi durumunda banka ile ilişiğimi keseceğim.

 • Denizbank Temsilcisi17 Nisan 2013

  Müşterimiz Sn İlkay D. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 0 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön