Denizbank Vefat Tazminatı Ve İlgisizlik

Serkan Serkan18 Aralık 2019 00:37

Babamın vefatından sonra ilgili evrakları Denizbank'a teslim ettik ve tam 8 ay sonra sigorta işlemleri sona erdi. Banka bizle alakalı değil sigorta sorumlu dedi ve topu onlara attı (Metlife). Bu işlemlerin sonunda bankaya borçlu olduk. Bankanın dediğine göre Sigorta kredilerin bir kısmını ödememiş. Bende sigortanın neden kredilerin bütün tutarını araştırmak istedim. Bankadan resmi hakkım olan kredi sözleşmeleri, hesap özetleri gibi evrakları talep ettim fakat aylardır beni oyalıyorlar ve türlü bahanelerle evrakları teslim etmiyorlar. Yok evraklar hazır değilmiş yok hukuk bürodan haber bekleniyormuş bunun gibi bir sürü oyalama.

4 aydır uğraşıyorum hala devam etmekteyim. Genel merkeze birkaç defa bildirim oluşturdum yazdım. İki günde bir mesajınız değerlendiriliyor mesajı göndermekten başka bir şey yapmadılar. E merkez bunu yaparsa şube niye oyalama yapmasın. En son şube müdürünle görüştüm neden sigorta kredinin tamamını kapatmadı diye sordum sizi en kısa zamanda arayacağım dedi tam 1 ay oldu arayan yok. Ben şubeyi aradığımda sigortadan haber bekliyoruz diyorlar. Sigorta şirketini aradığımda bankanın bize bir talebi gözükmüyor cevabını alıyorum. Bankanın açık ve net bir yalanı ortaya çıktı. Şimdi benim bankaya bir borcum varsa beni neden oyalıyor, evraklar niye verilmiyor?

Evraklarda görmemizi istemediğiniz ne var veya ne kadar oyalarsak o kadar faiz alırız düşüncesinde misiniz? Şimdi bu mesajın altına yazarsınız değerli müşterimiz bildiriminiz alındı en kısa sürede bilgi verilecek falan filan geçin o hikayeleri. İnsanları saf yerine koyuyorsunuz. Burada anlattığım vefat tazminat işlemlerini Z**** Bankasında da yaptım. Çok kısa sürede işlemler tamamlandı ve tek bir kuruş dahi ödemedik. Dostun iyisi kötü günde belli olur ya bankanın iyisi de kötü günde belli oluyor.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Denizbank Logo Denizbank 18 Aralık 2019 08:06

Değerli Müşterimiz, ilettiğiniz bildiriminiz Bankamıza ulaşmış olup incelemelerin başlatılması amacı ile kayıt altına alınmıştır. Değerlendirmelerimiz hakkında, kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden en kısa sürede size bilgi verilecektir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikâyet, öneri ve taleplerinizi www.denizbank.com.tr internet sitemizde yer alan ”Deniz Dinliyor” linkinden “Müşteri Memnuniyeti Formu” ya da 0850 222 0 801 numaralı ’’Önce Müşteri Hattı’ndan bize iletebilirsiniz.’’ Saygılarımızla, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler