04 Ocak
#11399130

Denizbank Vadesinde Ödenen Kart Borcundan Faiz Aldı!

Son ödeme tarihi 10.12.2018 olan ekstre borcumun kalanı olan 3830 TL'yi ödemek için aynı gün içinde gece saatlerinde ATM ye gittim. Borcum kurtaran hesaptan alınmıştı. Vadesi dolmadan kurtaran hesap devreye girmiş. Kurtaran hesap bakiyesi -3830 TL olmuştu. Ben de 3830 TL'yi kurtaran hesaba yatırdım
işletme kartımın 31.12.2018 tarihli ekstresine baktığımda 36,19 TL'lik kredili mevduat hesabı bakiyesi eklendiğini gördüm. Yani kullanılabilir kart limitimden 36,19 TL'lik azalma olmuş.


Müşteri temsilcisini aradım herhangi bir kesinti görünmediğini yine de kayıt oluşturacaklarını söyledi. 2 gün sonra ikinci defa aradım. Talebim yanlış anlaşıldığını fark ettim. Tekrar talep oluşturdular.
Özetle vadesinde ödenen kart borcuna haksız olarak 36,19 TL'lik faiz tahakkuk ettirilmiş, bu kesinti hesap ve kart hareketlerinde görünmüyor. Bu kesintinin kartıma iadesini talep ediyorum.

Veysi Veysi 1.850 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi04 Ocak

    Değerli Müşterimiz, ilettiğiniz bildiriminiz Bankamıza ulaşmış olup incelemelerin başlatılması amacı ile kayıt altına alınmıştır. Değerlendirmelerimiz hakkında, kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden en kısa sürede size bilgi verilecektir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikâyet, öneri ve taleplerinizi www.denizbank.com.tr internet sitemizde yer alan ”Deniz Dinliyor” linkinden “Müşteri Memnuniyeti Formu” ya da 444 0 801 numaralı ’’Önce Müşteri Hattı’ndan bize iletebilirsiniz.’’ Saygılarımızla, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü

Ziyaretçi Yorumları