09 Mart 2015

Denizbank Üyelik Ücreti İtirazı!

Denizbank kredi kartımın 2014 yılı Ocak ekstresine yansıtılan üyelik ücretine itirazım için istenen iki adet otomatik ödeme talimatımdan sonra iptal edildi. Ancak, otomatik ödeme işlemi devam ettiği ve yüksek miktarlı harcama yapmama rağmen 2015 yılı 14.01.2015 son ödeme tarihli ekstreme 84,00 TL üyelik ücreti yansıtılınca gönderdiğim itiraz mailime olumsuz cevap verdiler.


Daha sonra iki kere de mail göndermeme rağmen cevap vermediler.


Sözünde durmayan ve yasal olmayan üyelik ücretine itirazımı ve Denizbank kredi kartımın iptal edilerek bu banka ile tüm ilişkilerimin bitirilmesi talebimi siteniz aracılığı ile talep ediyorum.

S 277 Okunma

Cevaplar

  • S14 Mart 2015

    Banka tıpkı tefeci gibi davranıyor. Geçen yıl kartımı iptal ettirmek istediğimde iki adet otomatik ödeme işlemine alınmayacağı söylenen üyelik ücreti, bankanın sözünde durmadığını gösteriyor. Diğer bankalarda olan kredi kartlarıma üyelik ücreti çıkmıyor veya itiraz ettiğimde iptal ediyorlar. Denizbank kartım ile yurt dışındaki yüksek harcamalarıma rağmen alınan bu ücreti kabullenemiyorum. Hakkımı yasal yollardan aramaya başlayacak ve ilk fırsatta bu bankadan aldığım hizmetlerimi iptal ettireceğim.

  • S10 Mart 2015

    İnsanları sömüren bu banka ile yasal haklarımı kullanarak talebimden vazgeçmeyeceğim. En kısa zamanda bu banka ile ilişiğimi keserek bu bankanın kartlarını kullanan yakın çevremdeki eş dostun da iptal işlemlerini yaptırmaları yönünde telkinde bulunacağımı belirtiyorum.

  • Denizbank Temsilcisi09 Mart 2015

    Müşterimiz Sn S.Ertuğrul M. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön