13 Aralık 2014

Denizbank Tüketici Kredisi Mağduru

PTT tarafından kullandırılıp otomatik ödeme talimatı ile almış olduğum 142 TL taksit ödemeli kredimin ödemelerinde mart ayından bu yana Denizbank tarafından gecikme faizi alınmaktadır. Bu hatanın düzelmesi için 155 TL banka tarafından talep edildi yerine getirdim.

3 saat sonra gelen telefonda genel merkez parayı kabul etmedi diyerek 145 TL geri ödeme yapıldı, 10 TL'si ise banka masrafı olduğu söylendi. Hata benim değil fakat banka hiçbir şekilde yardımcı olmuyorlar. Engelli bir vatandaşım marttan bu yana çok sorun yaşıyorum mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Kemal 414 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi15 Aralık 2014

    Müşterimiz Sn. Kemal Y. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön