18 Mart 2013 #1691286

Denizbank Tüketici Kredisi Aldım Her Ay Ödemelerime Para Kesiliyor!

Bankanızdan daha önce maaş müşterisi iken kullanmış olduğum tüketici kredisinden her ay kredi ödemelerimde para kesiliyor kredimi atm lerinizden yapıyorum kredi anlaşmamızda böyle bir metin yok çünkü bankanız maaş alan müşterilerine böyle bir uygulaması yok kurumla anlaşmasında böyle bizlerden aldınız paraları beyaza ve diğer artistlere reklam para olarak veriyorsunuz.


Bankacılık işlemlerinde hiç dürüst olmadığını müşteriniz olarak söylüyorum çünkü ben ve benim gibi dürüst insaları yanıltıyorsunuz şeffaf değilsiniz cam gibi içiniz ve dişiniz bir olsun siz ayna gibi ön tarafınız ayrı arka tarafınız karanlık. Artık yeter bizler Belçika'dan sonra Rusya'yımı zengin etmek istiyorsunuz benden kesilen paraları iade edin.

Hamit 57 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi18 Mart 2013

    Müşterimiz Sn Hamit G. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 0 444 0 801 numaralı numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön