09 Mayıs 2013 #1786821

Denizbank Tüketici Hakem Heyeti Kararına Uymuyor!

28.02.2013 tarihli Aksaray Tüketici Hakem Heyeti kararınca Denizbank'ın benden aldığı 500 TL konut kredisi yapılandırma ücretinin tarafıma iadesine karar verilmiştir. Mart ayı içerisinde karar tarafıma ulaşmış olup Bankayla temasa geçmeme rağmen banka kararın taraflarına ulaşmadığını söylemektedir.


Ben ise ıslak imzalı kararı size yollaya bilirim dememe rağmen banka istememektedir. Tüketici Hakem Heyetiyle konuşmamda kararın her iki tarafa da ıslak imzalı gönderildiğini söylemektedir. Dolayısıyla kararın uygulanmasını istiyorum. Aksi halde avukatımı devreye sokarak hukuki yollardan sürecin devam etmesini sağlayacağım. Gereğini rica ederim.

Yaşar 48 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Müşterimiz Sn Yaşar K. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön