08 Nisan 2013 #1731270

Denizbank Tüketici Hakem Heyeti Kararına Uymuyor!

28.02.2013 tarihinde Aksaray Tüketici Hakem heyeti tarafından yapılandırma masrafı adı altında aldığınız 500 TL ücretin tarafıma iadesine karar verilmiştir. Fakat 15 günlük yasal süreç bitmesine rağmen herhangi bir geribildirimde bulunulmamıştır. İcra yoluyla gerekli işlemin yapılması için Aksaray Vergi Dairesine başvuruda bulunmadan önce tarafıma geri dönüşün yapılmasını rica ediyorum.

Yaşar 50 Okunma

Cevaplar

  • Yaşar19 Nisan 2013

    Bankanın bana söylediğine bakın "Karar bize ulaşmadı" o zaman ben size bana ulaşan nüshayı faxlayım diyorum. Hayır diyorlar. Anlayacağınız sümen altı etmek istiyorlar. Ama hakkımı aramaya devam edeceğim. Bundan sonra Denizbankla mı? Asla!!!!!

  • Denizbank Temsilcisi08 Nisan 2013

    Müşterimiz Sn Yaşar K. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 0 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön