18 Eylül 2013 #2018277

Denizbank Tasarruf İçin Kesilen 50 TL'yi Alacakmış Gibi Yeniden Tahsil Ettiler!

Denizbank kredi kartı müşterisiyim, banka tasarruf birikimi için sağ cebinizdeki kredi kartından kesinti yaparak sol cebinizdeki hesaba para aktardığı MBH isimli bir hesabı mevcut. Kredi kartımdan ayda 50 TL çekilerek diğer hesabıma yatırılmış, hesabı kapatmaya gittiğimde 3x50 TL toplam 150 TL nin hesabıma tekrar aktarılmasını sağladım.


Aynı günün akşamında kredi kartımdan dördüncü 50 TL çekimi yapıldı tabi ki karşılık hesabı kapattığımız için 50 TL herhangi bir hesaba geçmedi askıda kaldı. Defalarca şubeye gitmeme ve müşteri hizmetlerini ziyaret etmem rağmen bu durumu anlatamadım. Sonuç olarak hesabımdan çekilen tutarların iade edildiği söylendi, şikayetçiyim.

Sadık 58 Okunma

Cevaplar

  • Sadık14 Ekim 2013

    şikayetimi değerlendirmeye aldılar, geri dönüş yaptılar, 1 ay sonra verdikleri cevap biz inceledik size ödeme yapmışız oldu. gerek kalmadı ben zaten tüketici mahkemesine elimdeki dekontlar var ekstreler ile müracaat ettim.

  • Denizbank Temsilcisi18 Eylül 2013

    Müşterimiz Sn Sadık P. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön