11 Şubat 2014 #2286831

Denizbank Tam Kredim Bitti Derken Hesap İşletim Ücreti Çıkardı!

Araç kredimin son taksitini bugün yatırdım ve son aşamada öğreniyorum ki 346 tl hesap özeti ve sigorta işlemi çıkartılıyor, büyük bir keyifle ''bitti'' dediğim krediye hala ek masraflar çıkartılması Denizbank'ın büyük bir hatasıdır!


Aynı zamanda iş ilişkilerimizinde bulunduğu bankanın son dakika böyle bir masraf çıkarması hem şahıs olarak beni hemde firma yöneticileri tarafından hiç etik bulunmadı.


Arayıp görüştüğüm İstanbul Kızıltoprak şubesinin hiçbir şey yapamayız deyip başından atması onların ayıbı, kredi çekilirken hiç bahsi geçmeyen hesap işletim ücreti nasıl olur da son anda çıkar anlayabilmiş değilim.


Denizbank'ı tüketici mahkemesine vereceğim ve hiçbir yönlendirme yapmayacağım...

Taner 86 Okunma

Cevaplar

  • Taner11 Şubat 2014

    ayrıca bu zamana kadar yatırdığım +5 TL'lerin nereye gittiğini de anlayabilmiş değilim. Düzgün bir hesap extrası bile veremiyorlar ve müşteri hizmetleri biz hesap extranızı göremiyoruz diyor. bu kadar hesap işletim ücreti alıyorsunuz bari hesap bilgilerimi düzgünce verin ve bizlerden kestiğiniz bu saçma sapan paralarla işini profesyonel ve doğru yapan bireysel banka uzmanlarını bünyenize katın. yalan dolan verilmiş olan bu kredi için sonuna kadar uğraşacağım...

  • Denizbank Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşterimiz Sn Taner D. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön