06 Eylül 2013 #1997910

Denizbank Taksit İstememe Rağmen Tek Çekim Yapmış!

Denizbank GS Bonus kartımla GS kombine kartı aldım. Sitede 6 taksit bölümünü tıklamama rağmen gelen ekstrede tek çekim yapılmış. Bunun için ilk olarak 4440800'ü arayıp halledilmesini istedim. Halledilmedi.


Daha sonra tekrar aradım müşteri hizmetlerine gitmem söylendi. Merter şubesine gittim bana bu işlemin 4440800 rahatlıkla çözüleceğini ancak kartımın Harbiye şubesine ait olduğu için kendisinin yardımcı olamayacağını iletti.


Harbiye Şubesini aradım bana halledemeyeceğini bunun 4440800'den ancak halledebileceğimi söyledi. Acil olarak bu işlemin çözülmesini ve benden istenen faizin geri alınmasını istiyorum. GS bonus'a herkesten fazla aidat ödüyorum. Böyle basit bir işlem için 1 aydır uğraşmak için mi?

Arsen 102 Okunma

Cevaplar

  • Arsen11 Eylül 2013

    Şikayetime mail olarak cevap verilmiş ancak taksitlendirme yapamayacaklarını iletmişler. Benim konuştuğum müşteri hizmetleri bunun basit bir işlem olduğunu belirtmişti. Neden bu kadar zora sokuluyor ve müşteri mağdur edilmesi için hep önümüze duvar çekiliyor. Bu işlemin çözülmesini çözülmemesi durumunda ise kesinlikle kredi kartımın iptalini istiyorum. Eğer çözüm yapılmayacaksa birdaha asla ve asla Denizbank la da çalışmayacağımın da bilinmesini isterim.

  • Arsen09 Eylül 2013

    Şikayet ile ilgili cevap verilmiştir deniyor. Evet cevap verildi ancak çözüm üretilmedi. 4440801 i arayın deniyor cevapta ben zaten şikayetimde aradığımı belirttim. Şikayetimle ilgili bu klişe paragraftan başka hiçbir cevap verilmedi. Acilen problemin çözümünü ve faizin geri alınmasını istiyorum. Aksi halde her türlü hukuki hakkımı arayacağımın bilinmesini arz ederim.

  • Denizbank Temsilcisi06 Eylül 2013

    Müşterimiz Sn Arsen T. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön