01 Aralık 2017
Yorum Yap
#9847050

Denizbank 'ta Gelmeyen Sıra

Denizbank Yenimahalle Ankara Şubesi'nden çek tahsil etmek istedim, istemez olaydım. Sıra numarası 1200' lü 1500 'lü 7000' li 1300'lü 6000 'li olarak veriliyor. Tek vezne çalışıyor. Araya numarasız girenler de ayrı bir sıkıntı. Bir daha tövbe gelmem.

Bülent Bülent 293 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Bülent02 Aralık 2017

    Denizbank müşteri hizmetlerinden bana gelen mailden bir parça. "Bu uygulamadaki temel amacımız, belirli bir yoğunluğu olan işlemleri gruplandırarak, gişelerdeki verimlilik ve işlem hızlarımızı artırarak, müşteri memnuniyetini daha üst düzeye taşımaktır. Bu yaklaşım temelinde geliştirilen çözümler ile Bankamızda hesabı bulunan veya yeni bir hesap açıp ürünlerimizi aktif bir şekilde kullanan müşterilerimizin gişe işlemleri, diğer gişe işlemlerine göre daha kısa sürelerde gerçekleştirebilmektedir. " Ben saat 9:33 de fiş alıyorum sırada 2 kişi var. Sonra gelen 8 kişi benden önce işlemini hallediyor. 10:19 da ancak sıram geliyor. Bu mu kısa sürede işlem gerçekleştirme. Bir gün önce geldim yine aynı uygulama tek vezne. Aynı gün 5 bankaya gittim, en sıkıntılısı Denizbank oldu.

  • Denizbank Temsilcisi01 Aralık 2017

    Değerli Müşterimiz, ilettiğiniz bildiriminiz Bankamıza ulaşmış olup incelemelerin başlatılması amacı ile kayıt altına alınmıştır. Değerlendirmelerimiz hakkında, kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden en kısa sürede size bilgi verilecektir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikâyet, öneri ve taleplerinizi www.denizbank.com.tr internet sitemizde yer alan ”Deniz Dinliyor” linkinden “Müşteri Memnuniyeti Formu” ya da 444 0 801 numaralı ’’Önce Müşteri Hattı’ndan bize iletebilirsiniz.’’ Saygılarımızla, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler