04 Eylül 2013 #1993911

Denizbank Sürekli Kesinti Yapıyor!

6 yıldır kredi de kullandığım Denizbank hesabım var. Ara ara gelen yıllık kart aidatlarına, bankayla aktif olarak çalıştığım için ses çıkarmadım. Lakin son olay bardağı taşırdı. Hesabıma kredi kartım için yatırdığım tutardan, aylık 12 TL' den yaklaşık 2 yıllık hesap işletim ücreti kesilmiş.


Yıllardır da düzenli olarak kart aidatı kesiliyor. Benden bu zamana kadar haksız olarak kesilen bütün ücretler ve kredi dosya masraflarımın iadesini talep ediyorum. Aksi halde hesaplarımı kapatarak , hukuki süreci başlatıp, sonucu derhal ve hiç uğraşmadan ilamlı icra olarak tarafınıza göndereceğim.

Ali 59 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi04 Eylül 2013

    Müşterimiz Sn Ali Murat B. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön