19 Şubat 2013

Denizbank Sürekli Avukata Verileceksin Diye Mesaj Gönderiyor!

Denizbank kredi kartı asgari tutarı geliyor 91 tl gidip 100 tl 4 şubat tarihinde ödeme yapıyorum 5 şubatta asgari tutarınız 108 TL olarak yeni, bi mesaj alıyorum ve ödememi yaptım için içim rahat ama aradan bir kaç gün geçiyor ve Denizbank ürününüz geciktiği için avukata verilecektir diye bi mesaj .


Ne ürünü ya ödemeler ürün olarak değişti de haberimiz niye yok hani misyonunuz sizin Denizbank olarak .Sekiz TL yatırırsak böle bir şey olmayacakmış o zaman ben 4 şubat ödememi kayda geçmemişsiniz ki 5 şubatta tekrar mesaj geliyor .

Meral 36 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi19 Şubat 2013

    Müşterimiz Sn Meral T. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 0 444 0 801 numaralı numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön