29 Nisan 2013

Denizbank Şubenizdeki Personelin Kabalığı!

Bankanız Tuzla Tersane Şubesine kullanmış olduğum kredi kartımdan dolayı cep telefonu numaramı güncellemek için gittim. İki şikayetim var.Birincisi neden faks ya da e-mail talimatı yoluyla cep telefonu numarasını güncelleyemiyoruz ?İkincisi şubenizdeki personele neden müşteriye nasıl davranması gerektiği eğitimini vermiyorsunuz?


Şubeye gittiğim sırada girişte sağdaki personelinize nazikçe bir telefon numarası güncellemek için geldiğimi söyledim. Gayet stresli bir şekilde ellerini de kaldırarak sıra beklemeniz gerekiyor falan filan dedi. İfade ettiğimden daha kaba.Bunu nazikçe, biraz bekletmek zorundayım, bir işlemim var, ya da kaç tane varsa, sonra yapalım dese mi iyi olur.

Refik 186 Okunma

Cevaplar

  • Refik19 Aralık 2013

    Zaten de bu nedenle kredi kartımı iptal ettirdim..

  • Refik29 Temmuz 2013

    Şubemiz Tuzla/İçmeler Şubesi. İsmi Tuzla, İçmeler ya da Tersane dahi olabilir.

  • Denizbank Temsilcisi29 Nisan 2013

    Müşterimiz Sn Refik G. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön