24 Ağustos 2013 #1975196

Denizbank Şube Personelinin Hatası!

Bundan 3 ay kadar önce Denizbank Şentepe Şubesine vadeli hesap açtırıp 14000 TL para yatırdım. Vadenin 2.ayında araç satın aldığım için vadenin günü gelmeden, 4000 TL 'sini çekmek zorunda kaldım . Bankadaki memur paramı vadesiz hesaba yatırmış , ama bana bilgi vermeden bu olayı yaklaşık 40 gün sonra öğrendim .


Bankaya başvurduğumda hatalarını kabul edip , zararımı karşılayacağını söylediler, ama karşılamadılar . Denizbank şikayet hattını aradım , aynen anlattım aradan geçen 20 gün sonra yanlış işlemi yapan memura arattılar . Memur bu defada hatasını kabul etmeyip kötü bir tavırla cevap verdi bana . Hesabımı kapatmak istiyorum bu bankayla dedim , 'hesabı kapatta ,sen de kurtul bende kurtulayım 'dedi bana.

Emre 67 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Müşterimiz Sn Emre G. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön