17 Ekim 2016 #6700081

Denizbank Sözünde Durmadı Paramı Vermiyor

Şentepe şubesinden kredi çektim. Yılbaşında kefilim yok diyerek 5000 lirama el koydular. (sadece krediyi kapatırken kullanabilirsiniz dediler) neyse durumu düzelttim. Bankadaki 5000 lira ile toplam 21200 olan borcumu kapatmaya gittim. Bireyseldeki arkadaşın söylediğine göre o 5000 lira mevzuat blokajı konmuş, o sebepten parayı bir yerden bulup getirirsem borcu kapattıktan 1 saat sonra hesaptaki parayı alırsın dediler. Parayı denkleştirip getirdim. Gişe memuru 10 gün sonra çekebilirsin dedi ve vermediler parayı.


10 gün sonra geldiğimde ise ertesi gün çekebilirsin dediler. Şubeyi dışarıdan aradığınız zaman ki kredi çekerken bireyselde ki beyefendi numaraları görüp açmıyordu. Gülmüştüm başımıza geldi, telefonlara bakmıyor. İnsanlara beni mahcup edip, beni mağdur eden bankayla değil çalışmak, önünden geçmek yok. Şimdi robot yazar ilgileniyoruz diye, külliyen yalan. 15 gün oldu şikayet edeli, arayan eden yok.

Haydar 588 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi17 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Haydar K. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön