26 Ağustos 2013 #1975508

Denizbank Sözleşmeyi Bulamıyorlar!

Citibank'ın Bireysel müşterilerini Denizbank' a devretmesinin ardından tarafımdan geçen sene icra dairesinde imzalamış olduğum sözleşme Citibank ve Denizbank tarafından bulunamıyor. İmzalanan sözleşme nasıl bulunamaz? Hukuk büroları ve çalışanlar borçlarımı nasıl göremez?


Borcum bittiği halde benden alınan fazla ödeme hakkında, bankanın devri hakkında, sözleşmem hakkında kimseden bir şey öğrenemiyorum. Herkes birbirinin üzerine atıyor. Aramadığım yer kalmadı ve en son Denizbank'ın genel müdürlüğünden dönüş yapılacağı söylendi hala ses yok. Ben sadece bekledim iyi niyet göstergesi olarak ama bundan sonra sabrım kalmadı.

Ayşe 75 Okunma

Cevaplar

  • Ayşe27 Ağustos 2013

    Verilen yanıttan anlaşıldığı üzere, otomatik yanıtınızı belirtmişsiniz. Citibank müşterilerinini mi dikkate almıyorsunuz yoksa genel olarak Müşteri Hizmetiniz bu şekilde mi? Ben yanıt bekliyorum otomatik cevap değil. Citibank Bireysel müşterilerini size devrettiyse Hukuk biriminizede devretmiş.Kredi ödemelerim devam etseydi beni hergün arardınız. Şimdi ödenen fazla ödeme var ve aracımın haczini kaldırmıyorsunuz. 10 Gündür cevap alamadığım Müşteri Hizmetleri numarasını bana belirtmeniz değildir ilgileniyormuş gibi görünmek.. Arayıp sorularımın yanıtlarını aktarmaktır. İllaki şikayetin mahkemede sonuçlanmasını istiyorsanız da bu da sizlerin kararıdır..!

  • Denizbank Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Müşterimiz Sn Ayşe Pınar B. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön