21 Mart 2013 #1697627

Denizbank Sözleşmemi Yollamıyor!

Kredi kartımın Hesap hareketlerini incelediğimde kartımdan Mevduat Biriken Hesap adı altında 50 TL lik bir kesinti olduğunu farkettim. Artık olarak 50 TL'de kart kullanım ücreti kesilmişti. Müşteri hizmetleri Kart kullanım ücreti için, miktarı ödeyeceğimi ancak kartıma bonus olarak yükleyeceklerini söyledi. Size zoraki o 50 TL'yi ödetiyorlar kısacası.


Daha sonra mevduat biriken hesap'ı kapatmak için bağlı olduğum şubeyi aradım. Şubenin bireysel bankacılık yetkilisi 5 yıl boyunca hesabımı kapatamayacağımı(!) söyledi. Mevzuatta böyle birşey yok. Sözleşmemi istedim, hala göndermediler. Üstelik 50 TL kredi kartı kullanım ücreti dışında 50TL de vadesiz hesabımdan kesilmiş. 100 TL kesinti!

Birgül 97 Okunma

Cevaplar

  • Birgül25 Mart 2013

    Bankayla görüşmelerimiz sonucunda, şubeye alınan bireysel bankacılık yetkilisinin yeni işe alındığı, yanlış anlaşılma olduğu söylendi. Mevduat Biriken Hesap adı altında tarafımdan kesilen 100 TL vadesiz hesabıma aktarılıp iade edildi. Ayrıca vadesiz hesap işletim ücreti olarak kestikleri tutarı da iade ettiler.

  • Denizbank Temsilcisi21 Mart 2013

    Müşterimiz Sn Birgül Ö. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 0 444 0 801 numaralı numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön