12 Şubat 2014 #2289804

Denizbank Soğanlık Şubesi Bireysel Temsilcinizden Şikayetçiyim!

Kredi başvurusu yapmak için Soğanlık Denizbank şubesine başvurdum. Şubenizden Personeliniz S**** S.'la görüşürken çevresindeki başka müşterilerle de ilgilenerek işlemlerini eksik yaptığına ve çevresindeki diğer müşterilere de asabi ve sinirli davrandığına şahit oldum.


Daha öncesinde yaşamadığım problemler yaşamaktayım. Konuyla ilgili acil dönüş rica ederim.
Bu üslup ve tavrı haketmediğimi S**** S. adlı personelinizle muhatap olmadan, paramın hesabıma yatırılmasını istemekteyim.

Hatice 92 Okunma

Cevaplar

  • Hatice16 Şubat 2014

    Problem yaşadığım banka şubenizden başka bir müşteri temsilcisine yönlendirildim. Üstelik telefonla bana dönüş yapılması gerekirken hala benim aramam konusundaki tavrınızdan hiç memnum kalmadım. Banka Çalışanları yoğunmuş ve beni arayamazlarmış. DUYURULUR!!!!

  • Denizbank Temsilcisi12 Şubat 2014

    Müşterimiz Sn Hatice V. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön