14 Eylül 2013 #2012447

Denizbank SMS Atarak Rahatsız Ediyor ve Data'larımı İzinsiz Kullanıyor!

75 günden beri gecikmede olan ve maddi sıkıntılarım sebebiyle şu an ödeyemediğim KMH kullanımım ile ilgili her gün Denizbank sms bildirimleri ile güne başlıyorum.


Yetmiyor haftada bir kaç defa ısrarla aranıyorum. Son dönemlerde "Denizbank hukuk birimi" ismi ile aramalar gelmeye başladı. Görüşmeye sert bir üslub ile başlıyorlar. Korkutma psikolojisi aşılamaya çalışıyorlar. Haklarımı bildiğim için gerekli şekilde görüşmelerimi sağlıyorum.


14-09-2013 tarihinde bir toplantı anında beni aradılar. Red ederek toplantıma devam ettim.
Adıma kayıtlı diğer hattımdan annemi arıyorlar ve beni istiyorlar. Ama bu hattım kendilerinde yok. Bu dataya nasıl ulaştıklarını sorduğumda cevap alamadım.

Yavuz 85 Okunma

Cevaplar

  • Yavuz17 Eylül 2013

    Standart, copy-paste ile verilen bir cevap beni memnun etmediği gibi, sorunum henüz çözümlenmedi. Bu süreçte denizbank sınıfta kaldı.

  • Denizbank Temsilcisi16 Eylül 2013

    Müşterimiz Sn Yavuz Y. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön