05 Nisan 2013 #1727550

Denizbank Şikayetlere Dönüş Yapılmıyor!

Daha önceden de yaklaşık 8-9 kere telefonla arayarak şikayetlerimi dile getirdim ve tutanak tuttuklarını dile getirdiler, ayriyeten bu site üzerinden de şikayetimi yazdım ama her zaman klasik bir otomatik mesaj atarak bir daha dönmediler kesinlikle. Böyle bankacılık ve müşteri memnuniyetini gözetmeksizin iş yapılmaz. Şikayetlerimin düzgün bir şekilde incelenip, düzgün bir şekilde bana dönülmesini rica ediyorum.

Murat 47 Okunma

Cevaplar

  • Murat25 Temmuz 2013

    Bundan sonra ne şahsi olarak ne de şirketim nezilinde Denizbankla hiçbir şekilde muhattap olmayacağım. Müşteri hizmetleri kalitesi inanilmaz kötü! 8 kere şikayet raporu bıraktım ve bir kere dönüş yapmadılar.

  • Denizbank Temsilcisi05 Nisan 2013

    Müşterimiz Sn Murat K. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 0 444 0 801 numaralı numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön